Щось цікаве та корисне

12 різних способів зав'язувати і носити головні убори бандани

Що таке баф-бандана? Це універсальна багатоцільова пов'язка, яку можна носити безліччю різних способів. Пов'язка відмінно захищає від впливу сонця, холоду, вітру і пилу під час ранкової пробіжки, в поході, при катанні на лижах, сноуборді, велосипеді, мотоциклі. Вона підійде людям, які ведуть активний спосіб життя і віддають перевагу спортивному стилю і зручність. Пов'язка проводитися по запатентованому процесу шиття зі спеціальної нитки, що складається з 100% поліестеру, яка також називається мікрофібра.
Товщина кожного з волокон цієї тканини менше 1 Dtex (Dtex - число Ден’є: в даному випадку означає що 9 км цієї нитки важать менше 1 грама). Пори мікрофібри з зовнішньої сторони настільки малі, що не пропускають воду і вітер, в той же час, пори зсередини досить великі для того щоб забезпечити високі показники повітропроникності. Ніяких швів. Бандани зроблені на спеціальних швейних машинах, що плетуть тканину в формі труби без швів і крайок.
Якщо на бандані є світловідбиваючі елементи, це забезпечать додаткову видимість на дорозі в темряві!
Різні виробники створюють особливі літні, зимові та всесезонні бандани. Кожна з них розробляється відповідно певних температурних умов, вологості, сили вітру, з різних матеріалів і за різними "викрійками".
Наприклад. Бандана Coolmax® дуже повітропроникна і забезпечує охолоджуючий ефект на шкіру. Поліефірна тканина COOLMAX складається з волокон, які ретельно сконструйовані для виведення вологи та пропускання тепла. Завдяки тетраканальному або гексаканальному складу волокна в поперечному перерізі, запатентованому DuPont, бандана Coolmax® відводить вологу від вашої шкіри і допомагає зберігати прохолоду, сухість і свіжість під час усіх літніх занять. Завдяки своєчасному відведенню вологи підтримується нормальна температура тіла і знижується ризик перегріву. Також блокується до 95% ультрафіолетового випромінювання.
За ці властивості баф-бандану Coolmax® можна охарактеризувати як термобілизна для голови.
Тканина бандани обробляється за особливою технологією Polygiene® солями срібла, які перешкоджають розмноженню бактерій і грибків. Це дозволяє бандані набагато довше залишатися свіжою - відповідно, їй потрібно менше прань. Ця обробка зберігається протягом усього терміну служби.
Кольори і малюнки бафів-бандан дуже різноманітні. Виробники привласнюють кожному малюнку бандан власні імена. Це породило рух бафоманів, пов'язки навіть стали предметом колекції. Так чи інакше, з 1992 року, з часу випуску першої пов'язки і до сьогоднішнього дня мода на "бафи" не проходить.
12 основних способів носіння- шапка, шарф, балаклава, піратка, бандана, напульсник, підшоломник, маска від пилу, хустку, пов'язка на волосся, топ (бандо) та інші.
Цікаве Корисне
Made on
Tilda