Щось цікаве та корисне

Принцип роботи світловідбивача! Естонські хлопці Арнольд та Тарво показують в своєму кліпі

Навчальний ролик, підготовлений в 2018 р. у співпраці між Управлінням автомобільних доріг  Естонії та театром «КВАРК», доповнює навчальний матеріал «Рух в одну та іншу сторону». Кліп на тему світловідбивача пояснює принцип роботи цього винаходу через фізичні поняття та явища та необхідність носити світловідбивач у темряві.

В Естонії проводиться активна робота в школах та інших учбових закладах. 

Також були створені навчальні посібники та навчальні ролики, щоб зробити уроки більш цікавим для вчителів та учнів.

Наприклад: Програма "Дорожня тележка" - це навчальний інструмент, який був створений як один із можливих засобів для того, щоб донести тему трафіку до вихованців дитячого саду.

Ціла низка тренінгів для пішоходів, велосипедистів, мотоциклистів та водіїв авто - націлених на покращання безбеки всіх учасників дорожнього руху. Головне, що Департамент профілактики транспортного управління Естонії завжди має можливість співробітництва з багатьма різними компаніями та асоціаціями, які хочуть внести свій вклад у підвищення безпеки для всіх учасників дорожного руху країни.

Нам є у кого вчитися та переймати ефективні методи в цьому напрямку.

Більше інформації на сайті: https://www.liikluskasvatus.ee/et

А в наступних статтях ми надамо більше інформації про методи підвищення безпеки руху в різних країнах світу.Цікаве Корисне
Made on
Tilda