Баф-бандана SHARK

Refloactive Niciak Group
SK-0009 SHARK
8,00
Мінімальне замовлення від 50 шт.
Універсальна багатоцільова пов'язка, яку можна носити безліччю різних способів. Пов'язка відмінно захищає від впливу сонця, холоду, вітру і пилу під час ранкової пробіжки, в поході, при катанні на лижах, сноуборді, велосипеді, мотоциклі. Вона підійде людям, які ведуть активний спосіб життя і віддають перевагу спортивному стилю і зручність. Пов'язка проводитися по запатентованому процесу шиття зі спеціальної нитки, що складається з 100% поліестеру, яка також називається мікрофібра. Ніяких швів. Бандани зроблені на спеціальних швейних машинах, що плетуть тканину в формі труби без швів і крайок.
Бандана Coolmax® дуже повітропроникна і забезпечує охолоджуючий ефект на шкіру. Поліефірна тканина COOLMAX складається з волокон, які ретельно сконструйовані для виведення вологи та пропускання тепла. Завдяки тетраканальному або гексаканальному складу волокна в поперечному перерізі, запатентованому DuPont, бандана Coolmax® відводить вологу від вашої шкіри і допомагає зберігати прохолоду, сухість і свіжість під час усіх літніх занять. Завдяки своєчасному відведенню вологи підтримується нормальна температура тіла і знижується ризик перегріву. Також блокується до 95% ультрафіолетового випромінювання.
За ці властивості баф-бандану Coolmax® можна охарактеризувати як термобілизна для голови.
Тканина бандани обробляється за особливою технологією Polygiene® солями срібла, які перешкоджають розмноженню бактерій і грибків. Це дозволяє бандані набагато довше залишатися свіжою - відповідно, їй потрібно менше прань. Ця обробка зберігається протягом усього терміну служби.
На бандані є світловідбиваючі елементи, це забезпечать додаткову видимість на дорозі в темряві!

Відповідає нормі CE EN 13356.

Країна виробник: Польща

Дивіться також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше Ім’я та Призвище
Ваш e-mail
Ваш телефон
Місто
Made on
Tilda